Престижність професій

ІСПП НАПН України
м.Київ 04070
вул. Андріївська, 15
каб. 9
telephone icon(044) 425-24-08  
(приймальня)
Михайло Найдьонов

Михайло Найдьонов

 Динаміка оцінок престижності професій, що користуються попитом на ринку праці. Чинники, умови та особливості вибору професії

Динаміка оцінок престижності професій, що користуються попи-том на ринку праці. Чинники, умови та особливості вибору професії

Молодіжний стандарт міжнародної шкали престижності професій

Методологічний  семінарі НАПН України

Рефлексивна конкурентоздатність як принцип професійної освіти

Найдьонов Михайло Іванович

Доктор психологічних наук

Провідний науковий співробітник лабораторії моніторингу суспільно-політичних процесів

 

Інститут соціальної та політичної психології НАПН України

Загальні збори Національної академії педагогічних наук України на тему“Концептуальні засади розвитку професійної освіти”.

Тема доповіді: Рефлексивна конкурентоздатність як принцип професійної освіти: тенденції в громадській думці

Найдьонов Михайло Іванович

 

Доктор психологічних наук

Провідний науковий співробітник лабораторії моніторингу суспільно-політичних процесів

 

Інститут соціальної та політичної психології НАПН України

 

 

21 травня 2015 року в рамках IХ Всеукраїнського фестивалю науки  відбувся  V Всеукраїнський науково-практичний семінар "Професійна орієнтація: теорія і практика" будуть презентовані  доповіді: "Комплексні заходи профорієнтації на основі моніторингу престижності професій", "Вирішення проблематизуючих завдань у підготовці старшокласників до професійного самовизначення і планування кар"єри", "Єдиний цикл профорієнтаційної роботи з молоддю: від діагностики до впровадження". Адреса: вул. Берлінського, буд. 9, Інститут проблем виховання НАПН України, загальний читальний зал  Державної науково-педагогічної бібліотеки ім. В.О. Сухомлінського

17 квітня 2015 р. в межах ХХVII Міжнародної спеціалізованої виставки "Освіта та кар`єра –2015" відбувся семінар “Емоційні та раціональні аспекти  професійного самоздійснення молоді: інструменти on-line діагностики”, на якому презентовано Інтернет ресурс profprestige.org.ua із вбудованим тестувальним модулем.

2015-04-17 ХХ

2015-04-17 ХХVII Міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар`єра –2015" .

В рамках події відбувся семінар “Емоційні та раціональні аспекти  професійного самоздійснення молоді: інструменти on-line діагностики”, на якому… презентовано Інтернет ресурс profprestige.org.ua із вбудованим тестувальним модулем.

Представлений інтернет-ресурс розроблено в межах виконання  теми НДР “Моніторинг чинників професійного самовизначення молоді в умовах упровадження Національної рамки кваліфікації”. 

Науковий керівник теми – доктор психологічних наук Михайло Найдьонов.     

Учасниками семінару стали викладачі та учні 9-х класів Середньої спеціалізованої школи № 149 міста Києва, представники адміністрацій навчальних закладів ПТО, батьки дітей та інші зацікавлені особи. 

2015-05-21 IХ Всеукраїнський фестиваль науки

В рамках події   відбувся  Y Всеукраїнський науково-практичний семінар "Професійна орієнтація: теорія і практика" на якому виступив Найдьонов Михайло Іванович, провідний науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, доктор психологічних наук "Комплексні заходи профорієнтації на основі моніторингу престижності професій". Презентовано Інтернет ресурс profprestige.org.ua із вбудованим тестувальним модулем.

 

Сторінка 1 з 5

Ми знаємо, як використовувати свої ресурси для досягнення великих результатів ...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745